Ceník

Celkové kosmetické ošetření :

Celkové Kosmetické ošetření pleti s použitím kvalitní profesionální dermo kosmetiky Syncare. Časová náročnost se může lišit dle stavu pleti. Jedná se o vysoce relaxační proceduru.

  • odlíčení
  • peeling
  • čištění pleti
  • aplikace pleťového séra
  • masáž obličeje a dekoltu
  • závěrečná péče – maska a krém

990 Kč – až 90 min

Antistresová masáž hlavy a obličeje:

Jedná se o relaxační masáž hlavy a obličeje s použitím kvalitního bio meruňkového oleje. Ošetření je vhodně pro náročné klienty.  Masáž je vhodná k uvolnění, relaxaci, při potížích a bolestech hlavy.

890 Kč – 60 min

 

Kosmetický Spa rituál:

Kosmetický rituál zahrnuje kombinaci celkového Kosmetického ošetření pleti a antistresovou masáž hlavy a obličeje. Dále zahrnuje relaxační masáž rukou. Procedura probíhá za poslechu relaxační hudby. Toto ošetření je vhodné pro velmi náročné klienty.

1980 Kč – 120 min

 

Barvení a trhání obočí

Jedná se o klasické barvení obočí. Odstín vybereme dle vašeho přání. Úprava chloupků je pak za pomocí pinzety. Časová náročnost se může lišit dle stavu chloupků.

200 Kč.

 

Barvení řas 

Jedná se o klasické barvení řas. Řasy se krásně zvýrazní barvou. Celý proces je časově nenáročný. Délka trvání je 20 min.

150 Kč

Líčení denní nebo večerní:

Nabízím denní nebo večerní líčení dle Vašeho přání. Časová náročnost je cca 60 min.

490 Kč

Svatební líčení včetně zkoušky (+ doprava dle domluvy)

Nabízím svatební líčení pro Váš den D. Svatební líčení je časově náročné a vyžaduje zkoušku. Zkouška probíhá v mém salonu. Pracuji pouze s kvalitními, dlouhotrvajícími líčidly.

1990 Kč

Kosmetický salon Verunka

Mgr. Veronika Třetinová 

Volgogradská 2460/24

Ostrava – Zábřeh

PSČ 700 30

Kontakt

737 332 609

jarabacova.veronika@seznam.cz

Sledujte nás